ZARĘCZYNY Z RODZICAMI JAK POWINNY WYGLĄDAĆ?

Pary wybierają różne style zaręczyn. Niektórzy wolą intymne spotkanie twarzą w twarz, które jest dla nich intymną okazją. Inni wolą zaprosić większą liczbę przyjaciół i rodziny, aby razem z nimi świętowali miłość i podekscytowanie tej wspaniałej okazji. Jeśli przygotowują zaręczyny z rodzicami, jak mają sprawić, by wszystko wyglądało ładnie i gustownie?

JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ TRADYCYJNE ZARĘCZYNY Z RODZICAMI?

Chociaż rodzice wybrańca coraz częściej zwracają się o pomoc, niektóre osoby trzymają się tradycji. W takim przypadku, zanim facet poprosi kobietę o rękę, wyjeżdża na spotkanie z jej rodzicami, aby formalnie poprosić o ich zgodę. Dopiero wtedy przybliża jej pierścionek. Zaręczyny z rodzicami? Jak powinny wyglądać, jeśli mają biegać w zwykły sposób? Przede wszystkim pan młody odwiedza ich rezydencję. Powinien być ubrany elegancko.

Najbardziej akceptowalny jest garnitur z krawatem. Potencjalny narzeczony powinien przynieść ojcu wybranki butelkę dobrego alkoholu, a matce bukiet kwiatów. Nie ma potrzeby wydawać pieniędzy na droższe i bardziej efektowne prezenty. Po pozdrowieniach i krótkiej rozmowie możesz wyrazić swoje plany przyszłej teściowej i poprosić o rękę jego córki. W tym momencie możesz polegać tylko na jego zgodzie. Następnie przed ukochaną osobą uklęknij z pierścionkiem.

JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ NOWOCZESNE ZAANGAŻOWANIE RODZICÓW?

W dzisiejszych czasach zaręczyny wydają się mniej formalne. Najpierw facet błaga o rękę wybranki w małżeństwie i wręcza jej pierścionek. Kiedy się zgadza, planują wspólny lunch lub kolację i proszą rodziców z obu stron o przybycie. Wtedy masz możliwość poinformowania swoich bliskich. Niektóre osoby wspominają o swoim rodzeństwie lub dziadkach, jeśli są z nimi blisko. Współczesne postawy i feminizm sprawiają, że kobiety uważają, że byłoby obraźliwe, gdyby wybranka najpierw zapytała rodziców, a potem ich.