NAJDROŻSZY PIERŚCIONEK ŚWIATA

Podczas propozycji jest kilka używek, co sprawia, że ​​jest to wspaniała okazja. Światy par wywracają się do góry nogami pod wpływem silnych emocji, nieoczekiwanych wydarzeń i wizji niedalekiej przyszłości. Kolejną rzeczą do rozważenia jest fakt, że istnieje… pierścionek zaręczynowy, który również wywołuje silne emocje. Niektórzy uważają ją za kluczową, do tego stopnia, że ​​pragną ustanawiać nowe rekordy świata. Ale najdroższy pierścionek na świecie może nosić tylko jedna kobieta na raz. Czy możesz mi o niej powiedzieć więcej?

Skąd się wziął, ile jest wart i kto jest właścicielem najcenniejszego pierścionka na ziemi?

Jeszcze w tym roku pierścionek zaręczynowy aktorki Elizabeth Taylor otrzymał prestiżowe wyróżnienie najdroższego pierścionka na świecie. Brylant ważył 33,19 karata, a zakup pierścionka kosztował Richarda Burtona 9 milionów dolarów. Chociaż jej związek z facetem miał swoje wzloty i upadki, aktorka często pojawiała się z klejnotem.

Ksenia Tsaritsina, narzeczona rosyjskiego potentata, w 2017 roku otrzymała diamentowy pierścionek zaręczynowy z 70-karatowym diamentem, bijąc poprzedni rekord ustanowiony w 2012 roku. Około 37 mln zł wydał na niego Aleksiej Szapowałow. Swoimi ogromnymi rozmiarami i jasnością kamień przyciąga uwagę dużej liczby osób.

Ta młoda dama, modelka w Dubaju, odnosi sukcesy w karierze. Jako najpiękniejsza kobieta w Rosji w 2018 roku wyszła za mąż za Shapovalova, którego poznała podczas rywalizacji o tytuł w 2017 roku. Nie mniej wystawny niż ślub odbył się podczas tej uroczystości. Panna młoda pojawiła się w przedpokoju w dwóch strojach i ośmiopiętrowym torcie, podczas gdy pan młody pojawił się w limuzynie.

KTÓRY PIERŚCIONEK NA ŚWIECIE NALEŻY NOSIĆ NAJDROŻSZYM NA ŚWIECIE?

Temat pierścionka zaręczynowego księżnej Diany pojawia się regularnie, gdy ludzie mówią o najdroższej biżuterii zaręczynowej dostępnej na rynku. Ze względu na swoją historię wiele osób uważa, że ​​jest wart więcej niż jego obecna „skromna” wartość wynosząca 28 000 funtów. Charakterystyczna osobowość księżnej Diany, jej nieszczęśliwe małżeństwo i przedwczesna śmierć sprawiły, że rodzina królewska utożsamiła pierścień z kilkoma przyjemnymi i smutnymi wspomnieniami. Palec Kate Middleton został ugryziony przez wirusa w 2010 roku; przeżyła. Żona księcia Williama, Kate Middleton, jest szczęśliwą damą. W rezultacie na ringu nawiązuje wyjątkowa i bardzo intrygująca historia. Jeśli chodzi o wartość sentymentalną, zyskał nieoficjalną etykietę „najcenniejszego pierścionka na świecie”.