Kiedy jest odpowiedni czas na zaręczyny?

Zaręczyny to bardzo ważny moment w życiu każdej pary. Zapowiadają początek nowej, wspólnej życiowej podróży, która przyniesie wiele niespodzianek, zmagań i trudnych wyzwań. Czy to dobry czas na złożenie przysięgi wiecznej miłości? Często mówi się, że po około pięciu latach spędzonych razem mężczyzna powinien już myśleć o zrobieniu pierścionka zaręczynowego dla wybranki swojego serca. Należy jednak pamiętać, że zasada nie dotyczy wszystkiego – miłość jest niezbadana i czasami serce może wyprzedzić rozsądek, przez co niektóre pary decydują się na małżeństwo nawet po kilku miesiącach. Więc jeśli zastanawiasz się nad propozycją, powinieneś zastanowić się, czy jest to czas, w którym chcesz zaoferować swojemu partnerowi pozostanie z tobą przez resztę dni. Żadna rada nie może określić, czy ten moment jest właściwy, serce powinno wiedzieć. 😊.

Jak przygotować się do zaręczyn?

W tym wielkim dniu wszystko powinno być idealne – nastrój, wybrane miejsce i oczywiście olśniewający pierścionek zaręczynowy. W końcu jest to symbol jednej z najpiękniejszych obietnic, więc jej wybór powinien być na pierwszym miejscu i niezwykle trafny. Wybierając biżuterię taką jak pierścionek zaręczynowy czy obrączki, zwróć uwagę na ich rozmiar, trwałość oraz niepowtarzalny wygląd dostosowany do charakteru partnera. Wybierz wymarzoną scenerię – góry, morze lub po prostu pięknie udekorowany salon w domu z mnóstwem świec, ulubionym winem i romantycznym filmem. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby powiedzieć „TAK”!

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy?

Dziś sklepy jubilerskie pękają w szwach od różnych fasonów, wzorów i niezwykłych kolorów pierścionków zaręczynowych. Przy wyborze zwracaj uwagę na to, co oferuje każdy ze sklepów i dbaj o najwyższą jakość usług. W sklepie SAVICKI możesz bezpłatnie zamówić miarkę, która ułatwi Ci określenie rozmiaru pierścionków. W wyborze pomogą Ci profesjonalni konsultanci, a jeden z nich zaprezentuje Ci nawet wybrane produkty online. Postaw na wygodę, jakość i piękno przy wyborze tak ważnej biżuterii!