JAK NOSIĆ SYGNET?

Czy można profesjonalnie nosić biżuterię dla facetów? Te, które to osiągają, najczęściej mają własny, przemyślany i świadomy styl, w którym dodatki są logicznym uzupełnieniem ogólnego wyglądu osoby. Aby jednak skutecznie kupować biżuterię i nie popełniać strategicznych błędów związanych ze stylem, należy najpierw zapoznać się z podstawami doboru biżuterii. W świecie biżuterii męskiej pierścionki należą do najpopularniejszych. Aby poprawić swój wygląd fizyczny, naucz się prawidłowo nosić sygnet.

PRZYKŁADY POMOCNYCH WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH NOSZENIA SYGNAŁU

Celem męskiego stylu jest emanowanie godnością i pewnością siebie osoby noszącej. Jaki styl pierścionka wybrać? Świadomie. Aby skutecznie założyć ring, warto mieć jasne cele. Dzięki temu wypracujesz przemyślany styl, w którym kryje się coś więcej niż tylko piękno.

Sygnety były kiedyś znane jako pierścienie przodków, a noszenie ich było uważane za metodę podkreślania tożsamości i przynależności do określonej linii rodzinnej. Takie pierścienie są teraz niezwykle trudne do zdobycia. Ale od czasu do czasu zdarza się, że są dziedziczone. Sygnet może nosić tylko mężczyzna będący członkiem rodziny, do której należy go w całości. Coraz większą popularnością cieszą się pierścionki ozdobne, np. ozdobione drogocennymi kamieniami czy patriotyczne z herbami państwowymi. Możesz się z nimi identyfikować, ponieważ mają ideały, którymi możesz się podzielić.

SYGNET – ZŁOTY CZY SREBRNY? JAK NALEŻY NOSIĆ SYGNET?

W świecie biżuterii męskiej najważniejsza jest konsekwencja. Sygnet należy nosić tylko z elegancją. W przypadku wykwintnych ubrań na uroczyste wyjścia złoto będzie fantastycznym wyborem. Srebro jest bardziej odpowiednim kolorem do noszenia na co dzień. Wybierając sygnet, pamiętaj, że powinien współgrać z innymi akcesoriami, takimi jak klamra do paska i spinki do mankietów. Powinny mieć ten sam kolor co pierścionek, gdy są złote. Rozważenie zakupu sygnetu z białego złota w przypadku ozdób w kolorze srebrnym to dobry pomysł. Przewyższa srebro pod względem trwałości i wyglądu.

Na jakim palcu powinien być noszony pierścionek? Wcześniej decyzję pozostawiano każdej prowincji lub terytorium. Do przytrzymania pierścionka służył palec serdeczny Polski na lewej ręce. Ten palec był tradycyjnie używany przez ludzi w różnych narodach europejskich, zarówno na prawej, jak i lewej ręce. Sygnety są teraz noszone na różne sposoby i nie ma ustalonych zasad ich noszenia. Decyzja, czy go nosić, zależy wyłącznie od osoby.